Reklama
Reklama

Komentarze

7
C
ciara191 🌾 Wieśniak
10 lat temu

To już obsesja, Panie Lis psychiatra się kłania. Ależ on musi być niezadowolony z życia, codziennie pluć nienawiścią.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

żydowsko-UBecki podnóżek, służalcza gnida i do tego cham za maską inteligenta, należy mu się jedynie pręgierz, mam nadzieję że niebawem będzie jego koniec, w każdym normalnym kraju gdzie nie rządzi SBcja już dawno byłby skończony

0

Zglos komentarz

Z
zyndramik 🏹 Łowca
10 lat temu

Pijesz lisu, nie cwierkaj :)

0

Zglos komentarz

K
KSUT 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Panie Lis, a taka jest akcja "antyHejt promowana w Pana szeregach" czyż by inne poglądy to hejtowanie?

0

Zglos komentarz

S
sqoczek 🎖️ Snajper
10 lat temu

zawodowy hejter III RP

0

Zglos komentarz

T
tfk5 🌾 Wieśniak
10 lat temu

To ku**a ...

0

Zglos komentarz

L
lopi1 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Pa**hy won

0

Zglos komentarz

Reklama