Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie długo będą zarabiać więcej w Rumuni i w Bułgarii, bo na Litwie ,Estonii, i Łotwie już więcej zarabiają a są to republiki radzieckie ,podejrzewam że w nie których krajach Afryki mają więcej jak my bo widać jak są ubrani i jakie telefony mają ci biedni imigranci , czyli jesteśmy daleko za murzynam...
Nie długo będą zarabiać więcej w Rumuni i w Bułgarii, bo na Litwie ,Estonii, i Łotwie już więcej zarabiają a są to republiki radzieckie ,podejrzewam że w nie których krajach Afryki mają więcej jak my bo widać jak są ubrani i jakie telefony mają ci biedni imigranci , czyli jesteśmy daleko za murzynami z tymi zarobkami :-) :-) :-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To niech pan się tam przejedzie i zobaczy jak tam ludzie żyją. Wystarczy tylko minąć granice i wjechać do pierwszego miasteczka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane