Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Mniej kasy? A ile dolarów mogłeś sobie kupić za wypłatę w 1981 a ile dziś? Mamy o wiele więcej kasy bo złoty dzięki Balcerowiczowi jest o wiele więcej warty. Dzięki niemu stać nas na srajfony, nowoczesne komputery, coca cole, redbule, adidasy, zarcie w macdonaldzie i inne zachodnie pi.rdoły.
Mniej kasy? A ile dolarów mogłeś sobie kupić za wypłatę w 1981 a ile dziś? Mamy o wiele więcej kasy bo złoty dzięki Balcerowiczowi jest o wiele więcej warty. Dzięki niemu stać nas na srajfony, nowoczesne komputery, coca cole, redbule, adidasy, zarcie w macdonaldzie i inne zachodnie pi.rdoły.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dzięki prywatyzacji Balcerowiczowskiej faktycznie niektórzy mają na wszystko...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie bardzo rozumiem, mamy mniej kasy więc wyrzucamy jedzenie do kosza??? TO JEST LOGICZNE???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane