Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Nie tylko w poniedziałek ale też każdy kolejny dzień. Aż do czasu kolejnej kampanii wyborczej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Powoli to zaczyna być wdrażane , podatek Wat nie zostanie obniżony a 500 zł na dziecko już jest odwlekane na przyszłe lata. Na razie trzeba się powstrzymać od negatywnych komentarzy na PiS bo muszą zacząć pracować po pół roku zobaczymy czy z wiochą będą mieli dużo do czynienia. Pamiętajcie ja g...
Powoli to zaczyna być wdrażane , podatek Wat nie zostanie obniżony a 500 zł na dziecko już jest odwlekane na przyszłe lata. Na razie trzeba się powstrzymać od negatywnych komentarzy na PiS bo muszą zacząć pracować po pół roku zobaczymy czy z wiochą będą mieli dużo do czynienia. Pamiętajcie ja gram dla tych co są za Polską i Polakami .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
pajacykow kupił lewy, a prezydent Słupska prawy i będą się kopać
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane