Reklama
Reklama

Komentarze

5
V
vacarius 🏆 Master
10 lat temu

Nie tylko w poniedziałek ale też każdy kolejny dzień. Aż do czasu kolejnej kampanii wyborczej.

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
10 lat temu

jedyna okazja dla marco47 na orgazm

0

Zglos komentarz

U
unity 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

teraz to my jesteśmy wyborcy a w poniedziałek to już tylko podatnicy

0

Zglos komentarz

P
PO_chwa 🏆 Master
10 lat temu

Powoli to zaczyna być wdrażane , podatek Wat nie zostanie obniżony a 500 zł na dziecko już jest odwlekane na przyszłe lata. Na razie trzeba się powstrzymać od negatywnych komentarzy na PiS bo muszą zacząć pracować po pół roku zobaczymy czy z wiochą będą mieli dużo do czynienia. Pamiętajcie ja g...

Powoli to zaczyna być wdrażane , podatek Wat nie zostanie obniżony a 500 zł na dziecko już jest odwlekane na przyszłe lata. Na razie trzeba się powstrzymać od negatywnych komentarzy na PiS bo muszą zacząć pracować po pół roku zobaczymy czy z wiochą będą mieli dużo do czynienia. Pamiętajcie ja gram dla tych co są za Polską i Polakami .

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
10 lat temu

Juz PiS zaczyna drukowac pieniadze...

0

Zglos komentarz

T
thebil 🌟 Padawan
10 lat temu

C**j.we te buty

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

pajacykow kupił lewy, a prezydent Słupska prawy i będą się kopać

0

Zglos komentarz

Reklama