Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Leszku, mordo Ty nasza!Spotkał Cię los, jaki spotkać powinien każdego dinozaura - wymarcie.Szkoda tylko że więcej tych dinozaurów nie wymarło, nie tylko z SLD, ale też z PSL, PiS i PO.Tam też jest pełno takich anachronicznych typów, mentalnie żyjących w czasach PRL.Jedni są w SLD, a inni udają świet...
Leszku, mordo Ty nasza!Spotkał Cię los, jaki spotkać powinien każdego dinozaura - wymarcie.Szkoda tylko że więcej tych dinozaurów nie wymarło, nie tylko z SLD, ale też z PSL, PiS i PO.Tam też jest pełno takich anachronicznych typów, mentalnie żyjących w czasach PRL.Jedni są w SLD, a inni udają świetych, mimo że za czasów komuny skrobanki robili na skalę przemysłową.No ale czasy się zmieniły.Zamiast Pana z KC, mają Pana w Toruniu.Taka mentalność murzyna z plantacji bawełny - musi mieć bata nad sobą, bo sam się nawet wypróżnić nie potrafi.R.I.P Leszku!I pociągnij za sobą innych!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Mężczyznę poznaje się po tym, jak kończy" i skończył w doopie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wygralby jakby te baby pochowal, najpierw ogorek teraz ta druga, obie bez ideii. Ogorek gadala za malo ta zas za duzo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A gdyby zamiast starego dziada Millera dać starego dziada JKM i napisać "bylibyśmy w sejmie gdyby nie ci piep**eni narodowcy" to też by trafiło na gówną ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane