Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Dwóch oficerów zgłosiło się do Komorowskiego z informacją dotyczącą działania Pro Civili, dotyczącą ich nielegalnych działań w Wojskowej Akademii Technicznej, którą zarządzał nie kto inny, a były prezydent. Chłopaków ukarano, dając im nieznaczące prace jak zarządzanie ośrodkiem młodzieżowym itp. Bro...
Dwóch oficerów zgłosiło się do Komorowskiego z informacją dotyczącą działania Pro Civili, dotyczącą ich nielegalnych działań w Wojskowej Akademii Technicznej, którą zarządzał nie kto inny, a były prezydent. Chłopaków ukarano, dając im nieznaczące prace jak zarządzanie ośrodkiem młodzieżowym itp. Bronisław to był straszny sk@rwiel, którego kreowano na dobrego wujka. Znał on najgorsze mendy polskiego wojska jak np. gen Rusaka, którego wybrał potem na szefa WSI...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Porządny sznur albo z przyjemnością popełnie jego samobójstwo. Kto za?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
BUL razem z klamacz powinni otworzyc kabaret.maja duze predyspozycje.Bul bedzie gadal swoje kocopoly o kurach,a klamacz wyskakiwac bedzie co chwila z jednym slowem:Kaczynski!.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane