Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2tylko ciekawe, to jest czesc przysiegi , tam tez jest cos o aborcii i eutanazji. -Zdrowy tryb życia i sposób odżywiania się zalecał będę wedle swoich sił i osądu, mając na względzie pożytek cierpiących, chroniąc ich zaś przed szkodą i krzywdą. Nigdy nikomu, także na żądanie, nie dam zabójczego środ...
tylko ciekawe, to jest czesc przysiegi , tam tez jest cos o aborcii i eutanazji. -Zdrowy tryb życia i sposób odżywiania się zalecał będę wedle swoich sił i osądu, mając na względzie pożytek cierpiących, chroniąc ich zaś przed szkodą i krzywdą. Nigdy nikomu, także na żądanie, nie dam zabójczego środka ani też nawet nie udzielę w tym względzie rady; podobnie nie dam żadnej kobiecie dopochwowego środka poronnego.Czyste i prawe zachowam życie swoje i sztukę swoją. pytanie jest czy nadal jestes za przysiega i czy nowa wladza ma jej przestrzegac?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko ze teraz to oni maja wytlumaczenie typu" fundusze na ten rok zostaly juz wyczerpane...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane