Reklama
Wypadek i zacieranie śladów? "logiczne"

Wypadek i zacieranie śladów? "logiczne"

przez [Usunięty użytkownik] — 10 lat temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
E
extraper 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

"PSY" C.D.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Władza się w zasadzie nie zmieniła poza nazwą i kultywuje swoje stare i lubiane tradycje :( Służby, UBki mają się w najlepsze, wciąż obecni w sądownictwie, policji, rządzie...

0

Zglos komentarz

H
HujCiWDupex100 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Je***y rząd...jakie tam muszą wałki kręcić

0

Zglos komentarz

H
HujCiWDupex100 🌾 Wieśniak
10 lat temu

ooo widzę moderator chyba z Północnej korei

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

raczej z d**y Petru taj jak admin :)

0

Zglos komentarz

Reklama