Reklama
57 miliardów deficytu, a nic nie obiecali? Odprawy

57 miliardów deficytu, a nic nie obiecali? Odprawy

przez KSUT — 10 lat temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
P
pannawiosce 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Pewno, że obciach, ale jeszcze większy obciach to popieranie PiSdzielców

0

Zglos komentarz

K
ketjow8 🌾 Wieśniak
10 lat temu

popieranie pis-dusiow to jest hardcor hahaha

0

Zglos komentarz

B
bubek666 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Ciemnota i Zabobony. A to jest moje zdanie o PiS.

0

Zglos komentarz

P
piotrek_12346 🏹 Łowca
10 lat temu

Żenada i obciach to będzie za rok czasu jak oszukani przez PIS się obudzą, ha, ha

0

Zglos komentarz

S
slawekijuz1 🌾 Wieśniak
10 lat temu

PIS już tydzień rządzi i jeszcze nie spełnił żadnej obietnicy wyborczej, zresztą PO przez osiem lat też.

0

Zglos komentarz

K
KSUT 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Jak głosowałem na PiS i czekam na rozliczenie "oszustów z PO", tych z taśm prawdy, Belki który dodrukował kasę na walkę z PiS, nie bacząc na nasze polskie potrzeby, za tą "łaskę" amerykanom, za "ch-j, dup@ i kamieni kup@", za id**tę za 6000 pracującego, za zniszczenie g...

Jak głosowałem na PiS i czekam na rozliczenie "oszustów z PO", tych z taśm prawdy, Belki który dodrukował kasę na walkę z PiS, nie bacząc na nasze polskie potrzeby, za tą "łaskę" amerykanom, za "ch-j, dup@ i kamieni kup@", za id**tę za 6000 pracującego, za zniszczenie górnictwa w Polsce, za 300 milionów straty na elektrownie atomowe, za przepłacone Pendolino, za kit wciskany od 8 lat, za grabież OFE... 25 października odetchnąłem z ulgą.

0

Zglos komentarz

A
Ave_K 😏 Szyderca
10 lat temu

Ja tak myślę o wszystkich co jak chorągiewka zmieniają poglądy.

0

Zglos komentarz

Reklama