Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Pewno, że obciach, ale jeszcze większy obciach to popieranie PiSdzielców
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Żenada i obciach to będzie za rok czasu jak oszukani przez PIS się obudzą, ha, ha
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PIS już tydzień rządzi i jeszcze nie spełnił żadnej obietnicy wyborczej, zresztą PO przez osiem lat też.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak głosowałem na PiS i czekam na rozliczenie "oszustów z PO", tych z taśm prawdy, Belki który dodrukował kasę na walkę z PiS, nie bacząc na nasze polskie potrzeby, za tą "łaskę" amerykanom, za "ch-j, dup@ i kamieni kup@", za id**tę za 6000 pracującego, za zniszczenie g...
Jak głosowałem na PiS i czekam na rozliczenie "oszustów z PO", tych z taśm prawdy, Belki który dodrukował kasę na walkę z PiS, nie bacząc na nasze polskie potrzeby, za tą "łaskę" amerykanom, za "ch-j, dup@ i kamieni kup@", za id**tę za 6000 pracującego, za zniszczenie górnictwa w Polsce, za 300 milionów straty na elektrownie atomowe, za przepłacone Pendolino, za kit wciskany od 8 lat, za grabież OFE... 25 października odetchnąłem z ulgą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane