Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

LODZ TO TOTALNA KICHA.DE**LNE ZARZADY niszcza miasto/obecna budowa trasy WZ to to id**tyzm,nowe centrum",tramwaj regionalny....W REALU 170 000 ludzi wyemigrowalo,stare walace sie rudery +KOMPLETNY ID**TYZM: manufaktura jako wizytowka/nabijanie kasy obcemu kapitalowi/

0

Zglos komentarz

B
bajubaju 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Tak Tuska wina!

0

Zglos komentarz

W
waniasor 🏹 Łowca
10 lat temu

Tak wygląd wolność w Polsce że mogą tylko rzucić się pod pociąg, nie długo będą krzyczeć i pisać na murach komuno wróć i daj żyć każdemu a złodziejom dadzą zielone światło na syberie :-) :-) :-)

0

Zglos komentarz

Reklama