Reklama
Reklama

Komentarze

5
R
RuterFull 🎖️ Snajper
10 lat temu

opuściła... bo wtedy miała s**czkę...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

szczyty to ty dopiero będziesz miał im****lu

0

Zglos komentarz

K
kuty111 🌟 Padawan
10 lat temu

Ty juz miałeś,i widać spadłeś Id**to

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

BABCIA PSIAPSIOLKA EWUNI katechetka "fachowiec" od spraw wewnetrznych i bezglowych samolotow

0

Zglos komentarz

L
leszkowaty 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

ale była na tym na którym glosowano przyjmowanie brudasów do poszczególnych państw

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
10 lat temu

Tylko ze wtedy na szczyty jeździł wiceminister Piotr Stachańczyk. Nie jakieś obce państwo tylko polski wiceminister

0

Zglos komentarz

Reklama