Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Są 2 wyjaśnienia, albo żołnierze isis, albo zwykli tchórzliwi dezerterzy, którzy swego czasu dostawali kulę w łeb nawet w cywilizowanych krajach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A najlepsze jest to, że pokazujesz zdjęcie tych co walczą z ISIS i za to wrzucasz ich na wioche.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak wyglądają zakmuflowani terroryści, a nie biedni imigranci nie ma takiego czegoś , gdy mają ogłoszony dżihad to nawet dzieci i kobiety się wydadzą bo mają taką religię i w to wierzą , więc jeżeli chcemy spokojnie jeszcze trochę pożyć to za wszelką cenę nie wpuszczać islamistów do polski bo nie us...
Tak wyglądają zakmuflowani terroryści, a nie biedni imigranci nie ma takiego czegoś , gdy mają ogłoszony dżihad to nawet dzieci i kobiety się wydadzą bo mają taką religię i w to wierzą , więc jeżeli chcemy spokojnie jeszcze trochę pożyć to za wszelką cenę nie wpuszczać islamistów do polski bo nie uszanują żadnej świętości i będą nie potrzebne tylko ofiary i co wtedy , powiedzą rodziną ofiar że nie wiedzieli i ogłaszą jeden dzień żałoby , to ofiary na pewno się ucieszą :-) :-) :-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kiedyś tych dzikusów nabijało sie na pal,reraz daje sie zasiłki i mieszkania,świat zwariował
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane