Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Piękna wstawka ćwierćinteligencie ..zdjęcie idealnie komponuje się z opisem i oddaje jego sens.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bardziej oddający sens byłby napis "odwalcie się" z wałem w tle. Z tym że wtedy 18+
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakiś związek jest. W końcu Węgry były sojusznikiem Hitlera, a więc naszym wrogiem, w czasie II Wojny.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie zesraj sie z II WŚ,Mamy konflikt na czasie, ty jak ży**i co do tej pory żyją w tamtych czasach
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
majorero - sam byłeś sojusznikiem, własnego mózgu, jak opuszczał cię per rectum... Po pierwsze, Węgry nigdy nie były naszym wrogiem podczas II WŚ. Po drugie, (albo pierwsze) - odmówiły napaści na Polskę. Po trzecie - dostarczały nam sprzęt, amunicję, przyjmowali i tranzytowali naszych żołnierzy o...
majorero - sam byłeś sojusznikiem, własnego mózgu, jak opuszczał cię per rectum... Po pierwsze, Węgry nigdy nie były naszym wrogiem podczas II WŚ. Po drugie, (albo pierwsze) - odmówiły napaści na Polskę. Po trzecie - dostarczały nam sprzęt, amunicję, przyjmowali i tranzytowali naszych żołnierzy od 1939 do 1944, za co ich ówczesny premier pośmiertnie od Kwacha dostał order, a dokładniej Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej. Tak więc - najpierw poczytaj, a potem szczekaj.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No jak od Kwacha dostał, to chyba jest skompromitowany ? Czyżbyś kwestionował/a fakt, że Węgry były sojusznikiem Hitlera w czasie wojny ? No to widzę, że polityka historyczna rusza.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polaków nikt nie może pouczać. Bo Polacy są najwspanialsi, najmądrzejsi, nieomylni ....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty masz ten komfort że Polakiem nie jesteś,Ty masz problem z ....Polakami
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja nie mam. Jak widać po tobie to "Polacy" mają problem ze mną.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane