Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Dla mnie, to Rota Marii Konopnickiej jest Hymnem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo PO to ewropejczycy a nie plebs z polski kiedyś jak Niemcy były Rzeszą zazywali sie u nas folcdojcze
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jesteście zwykłymi de**lami, nieznającymi historii! Polska samotna, to Polska SŁABA! I Rzeczpospolita była samotna i skończyła jak skończyła! Jeśli mam wybierać przyjaciół Polski, to wolę ZACHÓD, a nie wschód!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A stawianie obok flagi Polski, flagi UE, jest formą podkreślania związków!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oczywiście "Zachód" nam pomoże tak jak w czasie II wojny światowej Francja i Anglia,później się jednak okazało,że to Polacy musieli walczyć w obronie Anglii.Nie wypowiadaj się de**lu jak nie znasz historii a ona lubi się powtarzać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane