Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co za kr***nie. Przecież jasno tym dają do zrozumienia dla kogo cały czas przez okres swoich "rządów" pracowali. I wciąż kontynuują dzieło osłabiania Polski marząc o karierze jak Dyzma-Tusk. Wytykali różne rzeczy PiS i innym nieprzychylnym ugrupowaniom a teraz zachowują się tak samo. Krety...
Co za kr***nie. Przecież jasno tym dają do zrozumienia dla kogo cały czas przez okres swoich "rządów" pracowali. I wciąż kontynuują dzieło osłabiania Polski marząc o karierze jak Dyzma-Tusk. Wytykali różne rzeczy PiS i innym nieprzychylnym ugrupowaniom a teraz zachowują się tak samo. Kr***ni. Wstyd dla kraju że oni tam nadal mają prawo zabierać głos.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co za kr***ni. Przecież jasno tym dają do zrozumienia dla kogo cały czas przez okres swoich "rządów" pracowali. I wciąż kontynuują dzieło osłabiania Polski marząc o karierze jak Dyzma-Tusk. Wytykali różne rzeczy PiS i innym nieprzychylnym ugrupowaniom a teraz zachowują się tak samo. Kr***n...
Co za kr***ni. Przecież jasno tym dają do zrozumienia dla kogo cały czas przez okres swoich "rządów" pracowali. I wciąż kontynuują dzieło osłabiania Polski marząc o karierze jak Dyzma-Tusk. Wytykali różne rzeczy PiS i innym nieprzychylnym ugrupowaniom a teraz zachowują się tak samo. Kr***ni. Wstyd dla kraju że oni tam nadal mają prawo zabierać głos. Niby to tylko flaga ale gdyby mieli na celu dobro Polski to by zrozumieli, że nie stawia się niczego nad barwy i godło własnego (może nie dla nich) kraju. Ludzie to rozumieją ale oni nie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane