Reklama
Reklama

Komentarze

7
B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

DO PUCH POWSADZC.PIERWSI KLAMACZ I TUSSK!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Ciekaw jestem kto tym razem z grona "prawych i sprawiedliwych" wpadnie we własne sidła?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Czyżby prezesik dostał pracę na pompie? Pierwszy raz zarobiłby jakieś pieniądze nie ciągnąc z budżetu.

0

Zglos komentarz

P
predi888 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

To zaczyna być zbyt piękne...

0

Zglos komentarz

P
predi888 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

To zaczyna być zbyt piękne...

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
10 lat temu

kuty ty dziwnie postrzegasz normalność

0

Zglos komentarz

K
kuty111 🌟 Padawan
10 lat temu

Bo ja już taki jestem dziwny,Ty za to jedna wielka normalnośc

0

Zglos komentarz

S
slawekijuz1 🌾 Wieśniak
10 lat temu

8 lat temu jak PIS wygrał paliwo spadło z 5zł do 3,5zł

0

Zglos komentarz

X
X_J_R 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Chyba sok z brzozy.

0

Zglos komentarz

X
X_J_R 🌾 Wieśniak
10 lat temu

8 lat temu wygrała po, pis może co najwyżej obniżyć ceny soku z brzozy.

0

Zglos komentarz

S
slawekijuz1 🌾 Wieśniak
10 lat temu

przepraszam 10 lat temu

0

Zglos komentarz

Reklama