Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Przyganiał kocioł garnkowi. Tak samo Niemczy czują Niemcy z nim w sąsiedztwie. Wstyd Polsce przynosi przyjeżdżając z dziećmi do Niemiec po niemieckie becikowe!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przyganiał kocioł garnkowi. Tak samo Niemcy czują się z nim w sąsiedztwie. Wstyd Polsce przynosi przyjeżdżając z dziećmi do Niemiec po niemieckie becikowe!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skoro wzięła mieszkanie na kredyt to znaczy, że uczciwie pracuje poryty berecie! Pojechałbyś kiedyś za granicę i zobaczył jak wygląda multukulti w praktyce, a najlepiej do obozu uchodźców.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
vacarius ćpunie znowu masz haluny? innym przypisujesz swoje wady? jedź do Rosji tam cie docenią durniu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polacy nie byli skłonni powracać z emigracji przez pieniądze-A teraz muszą wracać chyba że chcą narażać siebie i bliskich na krzywdę "OKUPANTA"Też byłem za granicą i rozumiem w 100%ich wszystkich.Mam dwie małe córki i 2 i 4 lat.I teraz pilnuje je w kraju z widelcem i łyżką bo broni nie pos...
Polacy nie byli skłonni powracać z emigracji przez pieniądze-A teraz muszą wracać chyba że chcą narażać siebie i bliskich na krzywdę "OKUPANTA"Też byłem za granicą i rozumiem w 100%ich wszystkich.Mam dwie małe córki i 2 i 4 lat.I teraz pilnuje je w kraju z widelcem i łyżką bo broni nie posiadam Bo według państwa jestem chyba niebezpieczny?Dodam że pracuję w państwowej instytucji 5 lat i biorę na rękę 1523zł Nie wiem czy mam płakać czy się śmiać-Tak jak nas traktujecie.Mam nadzieję że Kukiz I PIS zrobi wreszcie porządek odkurzenie całego postkomunistycznego SYFU!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane