Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Szczytem hipokryzji będzie niebawem zmasowany atak wszystkich antypolskich ugrupowań i mediów, na pisowców którzy słusznie będą próbowały przejąć kontrolę nad telewizją publiczną.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wiadomo będą walczyć o odpolitycznienie mediów publicznym, po czym sami wstawią tam swoich ludzi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jasne, ale skończy się promowanie w tvp interesów niemieckich, islamskich czy żydowskich !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Posiadasz wiedzę o tym, że Krajowa Rada Rad. i Tv jest wybierana przez sejm , senat i prezydenta ? Więc de facto telewizja zawsze tylko z nazwy będzie publiczna. Dziś mamy telewizję "antypubliczną" i antypolską.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie zmienia to faktu, że nowa ekipa i tak upolityczni media publiczne, więc niczym nie różni się od swoich przeciwników.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy ty ...urw słyszysz, że teraz tv jest antypolska !!! Nawet z tym nie dyskutujesz, więc masz tego świadomość i nie przeszkadza ci to. Co ty ...rwa żyd jesteś !!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten marcinek to kolejny uaktywniony ostatnio troll. On nie dyskutuje z tym co zrobiło i jak PO a jest po to aby widzieć to co zrobił źle PiS - nawet jeśli jeszcze nie zrobił to zrobi bo on tak pisze. Typowy troll, szkoda na niego czasu, co najwyżej wyśmiać można.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
WG KOPACZ, to CHINOM powinno zależeć a nie Polsce ;D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A kogo obchodzi dokąd jeździ trzeciorzędny "polityk"?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Bo niby skąd w mojej du**e plastelina" ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane