Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Acer "geniuszu" jak coś robisz to chociaż rób to dokładnie i upewnij się co wstawiasz bo na tej mapce Unii jakoś zabrakło Chorwacji. Żenada.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A teraz proszę sprawdzić gdzie więcej zamachów w ciągu powiedzmy ostatnich 15 lat mieliśmy ? Gdzie jest większa liczba ofiar ? w UE czy w Federacji Rosyjskiej. Liberalizacja rosyjskich przepisów odnośnie posiadania broni nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem tylko z ratowaniem fabryk wytwarzających...
A teraz proszę sprawdzić gdzie więcej zamachów w ciągu powiedzmy ostatnich 15 lat mieliśmy ? Gdzie jest większa liczba ofiar ? w UE czy w Federacji Rosyjskiej. Liberalizacja rosyjskich przepisów odnośnie posiadania broni nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem tylko z ratowaniem fabryk wytwarzających broń któe opierały sie na cywilnym rynku w USA a którym ten rynek 'zabrano' ze względu na sankcje zwiazane z aneksją Krymu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane