Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Polska ma nieszczęście, że leży pomiędzy Rosją a Niemcami. Ale na szczęście od 1000 lat dajemy radę im się opierać. Teraz trzeba przyśpieszać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
NARÓD PODZIELONY to NARÓD SŁABY /historia to pokazuje/, Dlatego WYbicki "pisze o ZGODZIE w Narodzie!!!", a temu przeczy Wyborcza, Lis, cały pomagdalenkowy świat! Dlatego nagle ataki Niemiec. O dziwo Rosja siedzi Cicho, bo wie że "katolicy" są bliżsi "prawosławiu" niż IS...
NARÓD PODZIELONY to NARÓD SŁABY /historia to pokazuje/, Dlatego WYbicki "pisze o ZGODZIE w Narodzie!!!", a temu przeczy Wyborcza, Lis, cały pomagdalenkowy świat! Dlatego nagle ataki Niemiec. O dziwo Rosja siedzi Cicho, bo wie że "katolicy" są bliżsi "prawosławiu" niż ISLAM
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rosja i Niemcy to państwa, które potrafią skłócać dzięki pożytecznym id**tom
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ZGODA buduje, NIEZGODA rujnuje, WIADOMO POLAKÓW , a nie ZGODA na to co wyrabiało się z POLAKAMI przez ostatnie 8 lat. GDYBY patologia Obywatelska nie wybrała w CZERWCU - SĘDZIÓW TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO to nie było by problemu, ALE DLACZEGO To ZROBIŁA?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
boi się postawienia przed TK.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z tym opieraniem troche nam nie poszło w 1772 do 1-ej WŚ.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Owszem różnie bywało, jednak historia pokazała, że polegać możemy tylko na Sobie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tak samo jak Niemcy wykreślili Deutshland uber alles ze swojego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
WIESZ co? GÓ-NO mnie obchodzi co ROBIĄ NIEMCY!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane