Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Jest całkiem możliwe, że dwoje napastników zradykalizowało się. Jeśli tak by było, to zilustruje to zagrożenie, na którym skupimy się na lata - zauważył głupi amerykański prezydent... "Jest całkiem możliwe" :DD Nie po prostu pomylili ośrodek dla niepełnosprawnych ze strzelnicą... Jakim to...
Jest całkiem możliwe, że dwoje napastników zradykalizowało się. Jeśli tak by było, to zilustruje to zagrożenie, na którym skupimy się na lata - zauważył głupi amerykański prezydent... "Jest całkiem możliwe" :DD Nie po prostu pomylili ośrodek dla niepełnosprawnych ze strzelnicą... Jakim to trzeba być liberalnym tłukiem, aby powiedzieć "całkiem możliwe" Ci ludzie weszli tam zabijać. Kropka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pewnie że przypadek. Jak możesz coś insynuować islamofobie ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
...kurde muszę włączyć Lisa na żywo bo tylko on mówi prawdę... :D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I Olejnik, koniecznie Olejnik i tego no - twarz Wallmartu :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Trochę mi oleju do głowy naleje!! :P
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
francuzi juz troche zmadrzeli, w wyborach wygrali narodowcy i konserwatysci, moze i reszta europy przejrzy na oczy ze lewactwo eurokołchozu trzeba pogonic, a zdrajcow jak merkel shultz tusk kopacz czy nasz nowy tusk-petru wsadzic do wiezienia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teraz to jest już za późno.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane