Reklama
Reklama

Komentarze

4
T
tfk5 🌾 Wieśniak
10 lat temu

A ty będziesz jedną z większych parówek jak złapią cię podczas "majdanu w Warszawie " swędzi co???

0

Zglos komentarz

M
maxicoveri 👑 Bóg Wiochy
10 lat temu

tak tak wiem chodzą wasze patole już po ulicach...m.innymi w Krakowie!white power?

0

Zglos komentarz

M
maxicoveri 👑 Bóg Wiochy
10 lat temu

patrole... :)

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
10 lat temu

Maxiu, patole czy patrole to przecież jedno i to samo :)

0

Zglos komentarz

M
maxicoveri 👑 Bóg Wiochy
10 lat temu

no w sumie to tak... :)

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
10 lat temu

najwyższy czas!

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
10 lat temu

Jarek w końcu wprowadza sprawiedliwość w wiezieniach! Bo gdy jesteś hetero i ciebie zamknęli to mogłeś się spotykać ze swoją partnerką. A gdy jesteś gejem to nie mogłeś. A Z DVD na którym większość same hetero pornole puszcza też gejowi na nic. Tak trzymać Jarek! Po co im dawać takie udogodnienia...

Jarek w końcu wprowadza sprawiedliwość w wiezieniach! Bo gdy jesteś hetero i ciebie zamknęli to mogłeś się spotykać ze swoją partnerką. A gdy jesteś gejem to nie mogłeś. A Z DVD na którym większość same hetero pornole puszcza też gejowi na nic. Tak trzymać Jarek! Po co im dawać takie udogodnienia z których geje nic nie mają! Niech siedzą z samymi mężczyznami bez pornusów to wtedy będą łatwiejsi. Nawet ci którzy byli hereto okażą się gejami po kilku latach takiego postu.

0

Zglos komentarz

M
maks2001 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Jakimi gejami?-nazywaj rzeczy po imieniu-pe**ły lub tradycyjnie po polsku pederaści.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
10 lat temu

Ped.łem to jesteś ty bo nawet heteroseksualistę można tak określić z innych powodów niż jego orientacja seksualna. A gdy mówi się gej to wtedy jest w 100% jasne ze chodzi o orientacje seksualną. Dlatego też to określenie jest poprawniejsze. A pederastia to rodzaj pe****lli. Pederasta to taki pedof...

Ped.łem to jesteś ty bo nawet heteroseksualistę można tak określić z innych powodów niż jego orientacja seksualna. A gdy mówi się gej to wtedy jest w 100% jasne ze chodzi o orientacje seksualną. Dlatego też to określenie jest poprawniejsze. A pederastia to rodzaj pe****lli. Pederasta to taki pe****l który woli chłopców. Lecz nie ma określenia na pe****la który woli dziewczynki. Wtedy jest to po prostu pe****l. Określanie gejów pederastami też jest niewłaściwe bo gej lubi dorosłych mężczyzn. Gejów możesz jeszcze określać homoseksualistami. To też poprawne naukowe określenie.

0

Zglos komentarz

K
kary1977 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

No i Maks2001 dowiedział się kim jest. :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

przerzuciłeś się na twarde narkotyki? majaczysz

0

Zglos komentarz

M
maks2001 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Sorry vacarius że uraziłem twoją d**ę,ale dla mnie to ty nie jesteś żaden gej(choćbyś bardzo chciał)tylko pe**ł-no ewentualnie ci**a.

0

Zglos komentarz

K
krzychu2945 🌾 Wieśniak
10 lat temu

vacarius. końska spi****lino życzę Ci parówo żebyś tam trafiła ty synu ku**y i topielca,poje***a mieszanka muła z gównem i zobaczymy ku**o jak będziesz wtedy parówo piszczała je***a raso jak matka ci paczki nie zawiezie bo zakaz jest Ty poje***a stara parówo targaj dalej pałę pis-rą ty poje***a szma...

vacarius. końska spi****lino życzę Ci parówo żebyś tam trafiła ty synu ku**y i topielca,poje***a mieszanka muła z gównem i zobaczymy ku**o jak będziesz wtedy parówo piszczała je***a raso jak matka ci paczki nie zawiezie bo zakaz jest Ty poje***a stara parówo targaj dalej pałę pis-rą ty poje***a szmato!!!!

0

Zglos komentarz

Reklama