Reklama
Reklama

Komentarze

4
G
gajcy 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

To jak zrobic sobie z 10 takich wjazdo-wyjazdów to mozna sobie spokojnie kupic dom w norwegi:) ale to tak jest jak lewak dorwie sie do cudzych pieniedzy , rozdaje bez opamiętania .

0

Zglos komentarz

T
tp73op 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Można to załatwić dużo taniej. Wystarczą pontony i banda lewaków u sterów i wioseł. A potem przez Morze Północne do domciu

0

Zglos komentarz

A
alchemiq77 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Multi kulti kosztuje. Pewnie za kozami tęsknią, w Norwegii tylko renifery :-)

0

Zglos komentarz

D
demon69pl 🌾 Wieśniak
10 lat temu

zima jeszcze na dobre się nie zaczęła a już mają dość?

0

Zglos komentarz

Reklama