Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja tam akurat słyszałem o tym w tv. Może autor ma tylko tvtrwam nastawioną? hehehe
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mieszkam w De,na osiedlu zdominowanym w większości przez Rosjan.Druga nacja to Polacy.No osiedlu stoi stary budynek po markecie Edeka,chcieli tam wrzucić około 200 emigrantów.Gdy emigranci zorientowali się w jakim znajdą się towarzystwie to stanowczo odmówili...Budynek stoi pusty,wywiezili ich w os...
Mieszkam w De,na osiedlu zdominowanym w większości przez Rosjan.Druga nacja to Polacy.No osiedlu stoi stary budynek po markecie Edeka,chcieli tam wrzucić około 200 emigrantów.Gdy emigranci zorientowali się w jakim znajdą się towarzystwie to stanowczo odmówili...Budynek stoi pusty,wywiezili ich w osiedla...Niemców...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
też to widziałem na TVN24. Dlatego coraz bardziej się zastanawiam kto tu fałszuje rzeczywistość?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
CIEKAWE DLACZEGO W NIEKTORYCH KRAJACH EUROPY I NIE TYLKO NA DECYDENCKICH STOLKACH SIEDZA KOMPLETNI IDIOCI A MADRZY CHODZA I SZUKAJA PRACY ??
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane