Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Niemcy, Austria, Francja narobiły bajzlu, ściągając do siebie muslimów, a polska miała by teraz ryzykując życiem swoich obywateli rozwiązywać "ich" problem. Pięknie o nas pamiętali przed, w trakcie i po II Wojnie Światowej. Polski rząd pamiętając o tym powinien jak najszybciej wyjść ze s...
Niemcy, Austria, Francja narobiły bajzlu, ściągając do siebie muslimów, a polska miała by teraz ryzykując życiem swoich obywateli rozwiązywać "ich" problem. Pięknie o nas pamiętali przed, w trakcie i po II Wojnie Światowej. Polski rząd pamiętając o tym powinien jak najszybciej wyjść ze strefy Schengen. I jeszcze jedno, straszą nam obniżeniem dotacji unijnych, ciekaw jestem czy przy tak wielkim rynku zbytu jakim jest Polska będą mieli odwagę to zrobić, mi wydaję się, że takiej odwagi mieć nie będą!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nic nie zrobią, już jesteśmy płatnikiem netto, to jak obetną dotacje, my obetniemy wpłaty.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co? Znowu potrzebują frajerów którzy będą za nich ginąć? A takiego!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane