Reklama
Reklama

Komentarze

13
P
piotrek_12346 🏹 Łowca
10 lat temu

Przecież teraz wszystko odbywa się pod osłoną nocy. Głosowanie nad ustawami, zaprzysiężenia, napad na jednostkę NATO za pomocą podrobionego klucza!!! Skończę z arogancją władzy - Beata Szydło!!!

0

Zglos komentarz

A
arbuzowamamba 🌾 Wieśniak
10 lat temu

arogancją? teraz dopiero porządki robią z g**jami odnajdą wszystkich POwskich kolesiów złodziejaszków i przekręciarzów a po co maja to robić w dzień? przy asyście POwskich dziennikarzynów ? dajcie spokój jest dobrze niech rozliczają 8 lat rządów PO wszystko ogarną i bedzie wkońcu ład i porządek w Na...

arogancją? teraz dopiero porządki robią z g**jami odnajdą wszystkich POwskich kolesiów złodziejaszków i przekręciarzów a po co maja to robić w dzień? przy asyście POwskich dziennikarzynów ? dajcie spokój jest dobrze niech rozliczają 8 lat rządów PO wszystko ogarną i bedzie wkońcu ład i porządek w Naszym kraju a nie bałagan kolesiostwo układy układziki i plucie narodowi w twarz....

0

Zglos komentarz

K
krewky 🌟 Padawan
10 lat temu

Ciekawe czy ktoś jeszcze pamięta, jak rok temu pod osłoną nocy, PO chciała przehandlować lasy państwowe, kto najgłośniej wtedy krzyczał, że takie nocne działania to spisek i zamach na konstytucję?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

@arbuzowamamba - z ust mi to wyjęłaś :) Dodam tylko że skąd to oburzenie na pracę 24h na dobę? Czy nie tego chciała "oPOzycja" aby wzięli się do pracy zamiast dzielić i skłócać społeczeństwo? ... oh wait! :)

0

Zglos komentarz

P
plemiona1234 🏹 Łowca
10 lat temu

nie 24h na dobę ale 8 tylko zaczynają od 24 (jak byłem młody było takie powiedzenie , że nocą pracują piekarze , policjanci oraz kxrwy i złodzieje)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Cieszy mnie fakt, że skoro da się to zrobić Nocą, to znaczy, że KTOŚ CZUWA ;) nad naszym BEZPIECZEŃSTWEM. Pewni chodzi o to, by nie towarzyszyli temu DZIENNIKARZE z PROswetrowych MEDIÓW

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

zaczęło się oczyszczanie kraju ze śm***i ukrytych w instytucjach państwowych

0

Zglos komentarz

T
tyran60 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Jak z TW będą czyścić to miej się na baczności BOLKU

0

Zglos komentarz

U
urocza80 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Nastepny leming w tv sie wypowiada:jeszcze nie mamy żadnych informacji,jeszcze na ten temat nic nie wiadomo itd.,itp.,ale szum qurwa musi być bo w nocy.Widocznie tak trzeba z obcą agenturą.

0

Zglos komentarz

A
arbuzowamamba 🌾 Wieśniak
10 lat temu

@lemmingz- ciesze się że mamy takie samo zdanie:) POwskich posłów zaciska na myśl że to nie oni a PiS ma władze, dobrze niech im pokażą gdzie ich miejsce! Glory PiS Glory:D

0

Zglos komentarz

K
krissokrizisso 🌾 Wieśniak
10 lat temu

"NATO zawiesi współpracę".. myślałem że lemingi juz mnie nie zaskocza niczym, a jednak.. ;D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

A słyszeliście że Petru nagrał nowy teledysk z Waszka G?

0

Zglos komentarz

G
geniuszczura 🎖️ Snajper
10 lat temu

Kredyt ostry jak maczeta- widziałem,słyszałem i bana dostałem w imię .Demokracji. Co do wstawki: komu jest nie na rękę działanie w imieniu bezpieczeństwa Państwa przez kontrwywiad? K-O-M-U jest to nie na rękę?... pytanie pozostawiam bez odpowiedzi.

0

Zglos komentarz

P
plemiona1234 🏹 Łowca
10 lat temu

w dzień nie maja czau bo chodzą na kebaby

0

Zglos komentarz

P
plemiona1234 🏹 Łowca
10 lat temu

w dzień nie maja czasu bo chodzą na kebaby

0

Zglos komentarz

K
Kaczor13 💩 JP 100%
10 lat temu

Za nockę lepiej płacą

0

Zglos komentarz

U
urocza80 🌾 Wieśniak
10 lat temu

I co,awantura nie udała się marnym dziennikarzynom na usługach nowoczesnych POsrańców?Ani NATO,ani Słowacja nie są zainteresowani zrywaniem stosunków z Polską.Biegają te farbowane szmaciska z mikrofonami i szukają sensacji.

0

Zglos komentarz

M
mysliwy 😏 Szyderca
10 lat temu

Przecież to działa na rzecz NATO a nie na szkodę, ruski mieli dostęp do kontrwywiadu a teraz skończyło się, to jest zmiana na plus dla NATO, wiec czemu mieliby zrywać kontakty?

0

Zglos komentarz

U
urocza80 🌾 Wieśniak
10 lat temu

A Siemoniak de**l chciał błysnąć i straszył,że NATO kosekwencje wyciągnie wobec Polski.Okazuje się,że cała ta akcja ich nie interesuje.Były minister obrony,co za de**l.

0

Zglos komentarz

P
pianista00 🌾 Wieśniak
10 lat temu

POje***y id***a to wrzucił co miesza ludzia w głowie i kłamie gdyby zależało temu ci wrzucił to go**o na Polsce to napisał by prawdę czyli ze ta placówka nie podlega pod NATO choć ma jej nazwę i NATO wbija hu co sie stało tylko żydowsko-komunistyczne sc****a bedą wciskać co innego bo ciula grunt pod...

POje***y id***a to wrzucił co miesza ludzia w głowie i kłamie gdyby zależało temu ci wrzucił to go**o na Polsce to napisał by prawdę czyli ze ta placówka nie podlega pod NATO choć ma jej nazwę i NATO wbija hu co sie stało tylko żydowsko-komunistyczne sc****a bedą wciskać co innego bo ciula grunt pod nogami sie rwie

0

Zglos komentarz

Reklama