Reklama
Ja mam w ... waszą Polskę...

Ja mam w ... waszą Polskę...

przez [Usunięty użytkownik] — 10 lat temu
17

Zglos post

Reklama

Komentarze

14
T
ToStraszne 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Często czytam tego typu wpisy pochodzące od emigrantow Polskiego pochodzenia, również na Wiocha.pl

0

Zglos komentarz

K
krewky 🌟 Padawan
10 lat temu

A wiesz, że w większości takie komentarze piszą osoby udające emigrantów, które tyłka z domu nawet nie ruszyły?

0

Zglos komentarz

P
pieknykrzysio 🏹 Łowca
10 lat temu

napisze Ci tak pokrotce rezte sobie domow, pracuje jako opiekun osob starszych, tysiace razy slyszalem zdania ze zydzi to zlo, ze zydow za ich pogarde i nastawienie do nas nie dalo sie lubic. Tematy zaczynali sami. Roczniki od 1910-1935

0

Zglos komentarz

P
pepe333 🌾 Wieśniak
10 lat temu

mam w du**e żydów

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

KARA ADEKWATNA DO CZYNU.JEST I BYLO WIELU ZYDOW PATRIOTOW/JOSELOWICZ/SA NIESTETY TACY JAK SZECHTER/niby michnik/ PROWADZACY dzialalnosc szkalujaca POLSKE.ZYDOW TRZEBA SZANOWAC,ALE TYCH KTORZY NIE NIESZKODZA.SZECHTER TEZ POWINIEN BYC OSADZONY ZA KLAMSTWA,podobnie jak odorowicz,tokarczuk Gros za ANTYP...

KARA ADEKWATNA DO CZYNU.JEST I BYLO WIELU ZYDOW PATRIOTOW/JOSELOWICZ/SA NIESTETY TACY JAK SZECHTER/niby michnik/ PROWADZACY dzialalnosc szkalujaca POLSKE.ZYDOW TRZEBA SZANOWAC,ALE TYCH KTORZY NIE NIESZKODZA.SZECHTER TEZ POWINIEN BYC OSADZONY ZA KLAMSTWA,podobnie jak odorowicz,tokarczuk Gros za ANTYPOLSKIE KLAMSTWA!

0

Zglos komentarz

M
maks2001 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

W imieniu moim i bliskich-je--ć żydów wszystkich.

0

Zglos komentarz

T
thc84 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Żydzi nie byli i nie będą naszymi przyjaciółmi, ukryty wróg chowający się za antysemityzmem i holokaustem

0

Zglos komentarz

T
tp73op 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Problemy etniczne sanacyjnej Polski to nie tylko kłopoty z żydami. Dużo groźniejsze były problemy z nacjonalizmem ukraińskim czy litewskim albo z rewizjonistycznymi postawami mniejszości niemieckiej. Rząd II Rzeczpospolitej też bynajmniej nie traktował wszystkich swoich obywateli jednakowo. Sam nale...

Problemy etniczne sanacyjnej Polski to nie tylko kłopoty z żydami. Dużo groźniejsze były problemy z nacjonalizmem ukraińskim czy litewskim albo z rewizjonistycznymi postawami mniejszości niemieckiej. Rząd II Rzeczpospolitej też bynajmniej nie traktował wszystkich swoich obywateli jednakowo. Sam należę do mniejszości narodowej i znam te sprawy z opowieści dziadków

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

mniemam że kary do końca nie odbyła (popełniła przestępstwo 18.12.1938 a wyrok w marcu to pewno rok 1939 wiec praktycznie dostała karę śmierci bo zmienili się klawisze we więzieniu

0

Zglos komentarz

S
smok.wawelski 😏 Szyderca
10 lat temu

chyba nie doczytałeś że została ukarana, czy banda kibiców też świadczy o całym narodzie polskim? jednostki których przykładu można używać do zręcznej propagandy nacjonalistów

0

Zglos komentarz

M
muovo 🎖️ Snajper
10 lat temu

Wj@bali sobie do łba że są narodem wybranym i jadą z takimi pierdołami od bardzo długiego czasu.......

0

Zglos komentarz

H
hafen 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Pewnie była to koleżanka Wolińskiej albo Szechtera czy też Morela. Ale TVN nam wmawia, że to my jesteśmy antysemitami, a żydzi to cudna i wspaniała nacja. Na marginesie - ktoś jeszcze ogląda TVN?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Kuźniar, Lis no i Rychu akurat jak go nie ma w studiu :) To chyba wszyscy.

0

Zglos komentarz

K
kary1977 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Pewnie żona Pana Prezydenta Dudy. Tyle lat i nic się nie zmienia. Tylko my się kłócimy który nas wykorzystujący jest lepszy.

0

Zglos komentarz

M
marczello 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Jak poszła w grudniu 1938 roku na 1,5 roku do więzienia to nietrudno zgadnąć gdzie skończyła.

0

Zglos komentarz

L
lopi1 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Do 1942 roku na 10 osób zamordowanych w Polsce przez Niemców tylko jedna byla Żydem. Po 42 r. Proporcje troche się zmieniły, na 10 osób, 6 bylo Żydami. Do 42 r. żyli nienajgorzej.

0

Zglos komentarz

S
smok.wawelski 😏 Szyderca
10 lat temu

ej a powiedzcie czy znacie chociaż jednego żyda, albo chociaż w życiu znaliście? czy tylko telewizorek i wstawki narodowców wpływają na waszą ocenę całego narodu

0

Zglos komentarz

Reklama