Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Prawda. Niestety poprzedni rząd miał inne zdanie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie martw się. Ten nie będzie chciał być gorszy. Bankowo się rozkręcą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Majki, stawiając na Twój talent chirologiczny, można numerki na jutrzejsze losowanie lotto na priv?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bardzo chcialbym wierzyc ze ten narod wciaz istnieje , moze sie jeszcze wydarzy cud I rozliczy sie styropianowcow poki co o narodzie to mozna pomarzyc
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
MIESZKAM W IRLANII GDZIE KUPILEM SWOJ DOM I MAM FIRME CHANDLOWA JEDNYM SLOWEM DESANTUJE OBCY KRAJ...... TYLE ZE IRLANDIA TO EU TAK JAK POLSKA CZYLI WIEKSZY KRAJ WSPOLNOTA GDZIE NASZE PANSTWA SA WOJEWODZTWAMI LUB COUNTY JAK W IRL. BYCIE EUROPEJCZYKIEM NIE PRZEKRESLA BYCIEM POLAKIEM NACJONALISCI!!!!!...
MIESZKAM W IRLANII GDZIE KUPILEM SWOJ DOM I MAM FIRME CHANDLOWA JEDNYM SLOWEM DESANTUJE OBCY KRAJ...... TYLE ZE IRLANDIA TO EU TAK JAK POLSKA CZYLI WIEKSZY KRAJ WSPOLNOTA GDZIE NASZE PANSTWA SA WOJEWODZTWAMI LUB COUNTY JAK W IRL. BYCIE EUROPEJCZYKIEM NIE PRZEKRESLA BYCIEM POLAKIEM NACJONALISCI!!!!! POWOLUJECIE SIE NA SLOWA CIEGIELSKIEGO PODCZAS ZABOROW!!!! ZABOR TO NIE CZLONKOWSTWO W UNI!!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Firmę "chandlową" masz? Skończ wpierw jakąś szkołę, lub warsztaty terapii zajęciowej analfabeto.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane