Reklama
Polowanie na ,,czarownice" w mediach publicznych

Polowanie na ,,czarownice" w mediach publicznych

przez [Usunięty użytkownik] — 10 lat temu
10

Zglos post

Reklama

Komentarze

8
G
gajcy 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Ale osoby wymienione z nazwiska to nie czarownice , to medy społeczne ktore za pieniadze podatnikow miały ogłupiać widzów, akurat do tego cytatu tej pani nie mozna sie przyczepić . Przypomne chocby wywiad lisa i aktorzyny na temat corki prezydenta Dudy .

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
10 lat temu

Pawłowicz jest żartem

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

ona chyba jest jeszcze cnotką bo kto by takiego bazyla bzykał

0

Zglos komentarz

H
hunzwig 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Lisy do nory.

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

TYMU BYDLU KOPA W d.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

lecz się oszołomie.

0

Zglos komentarz

Y
yojanusz 🌾 Wieśniak
10 lat temu

A najgorsze to wcale nie jest to ze Niemcy kupili wszystko w Polsce i media i wogole ale ze ta kobieta mowi wprost ze teraz oni tv przejma i beda nas szkolic jak myslec i zyc ona to mowi otwarcie

0

Zglos komentarz

K
krisiun1 😏 Szyderca
10 lat temu

chrupałby jak Reksio wiadro gnatów.:)

0

Zglos komentarz

F
faza106 🌾 Wieśniak
10 lat temu

stara dz***a zabic to mało

0

Zglos komentarz

A
Andy1313 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Żart na poziomie Waszczykowskiego o cyklistach. Nasza klasa polityczna.

0

Zglos komentarz

Reklama