Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5kraśko, LiS a kysz
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie twoja sprawa padalcu gdzie i do kogo będzie się modlił.Czep się swojego narzeczonego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A bodan to twój narzeczony , dobra nie będę ci w paradę wchodził.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
uroczy71, To jest nasza sprawa. Dokąd robili sobie szopkę na Republice i Trwam to mnie to gó**o interesowało!!! Ale od kiedy Trwam i Republika przejęła Telewizję Polską i Radio to jest już moja sprawa. Ludzie płacą abonament mając nadzieję że np wiadomości z manifestacji nie będą sterowane z Komitet...
uroczy71, To jest nasza sprawa. Dokąd robili sobie szopkę na Republice i Trwam to mnie to gó**o interesowało!!! Ale od kiedy Trwam i Republika przejęła Telewizję Polską i Radio to jest już moja sprawa. Ludzie płacą abonament mając nadzieję że np wiadomości z manifestacji nie będą sterowane z Komitetu Centralnego Partii. "Weź kamerę wyżej żeby nie było widać ludzi, weź niżej żeby nie było widać aż tylu ludzi"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bardzo pochlebnie się wypowiadał o Tusku, Bronku i kolesiach przy korycie. Ciesze się że odpocznę od tego pana przynajmniej na kilka lat ( na 99 % znajdzie zatrudnienie w TVN albo Koszernej)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
predi888, narazie to największym płaczkiem przed PE jest czopek czarnecki!!! A to że PIS przegrało wybory a to że Trawam nie ma na mulipleksie a to zupa za słona!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ciesze sie ze wymiatają te SBecko-UBeckie pomioty slugusy brukesli i niemiec, martwie sie jednoczesnie tym na kogo ich zamienia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kraśko zawsze źle z oczów patrzało!!! Za parę groszy matkę by sprzedał!!! A umalowany jak ci**a i kto wie czy nie jest!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane