Reklama
Source: wgrane.pl

Gnał Mazdą MX5 po Bydgoszczy prawie 130km/h

przez zwidi — 10 lat temu
23

Zglos post

Reklama

Komentarze

13
[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

no i przez trzy miesiące będzie jeździł komunikacją miejską

0

Zglos komentarz

J
Jarewa 😏 Szyderca
10 lat temu

Lepiej by było jak by w coś przypi...ł i już nie mógł jeździć wcale.

0

Zglos komentarz

F
fiorehencerbin 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Jeśli był takim kr***nem, by w zabudowanym terenie grzać 130/h, to obawiam się że i tak dalej będzie jeździł, nawet jak mu zabiorą prawko.

0

Zglos komentarz

G
g6307844 😏 Szyderca
10 lat temu

nie zabiorą mu nic bo nie miał prawa jazdy

0

Zglos komentarz

B
bpin 💩 JP 100%
10 lat temu

no tak, zlodzieje w garniturach na wiejskiej was dymaja ile wlezie to sobie temat zastepczy znalezli - kiedys kibice dzisiaj kierowcy, moze jeszcze niech psiarnia strzelac do nich zacznie skoro nie ma innych 'przestepcow' a ci ktorzy kradna moga spac spokojnie... nie sadzilem ze przyjdzie mi zyc w a...

no tak, zlodzieje w garniturach na wiejskiej was dymaja ile wlezie to sobie temat zastepczy znalezli - kiedys kibice dzisiaj kierowcy, moze jeszcze niech psiarnia strzelac do nich zacznie skoro nie ma innych 'przestepcow' a ci ktorzy kradna moga spac spokojnie... nie sadzilem ze przyjdzie mi zyc w az tak de**lnym kraju!

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
10 lat temu

Wolę, żeby mi "złodziej z Wiejskiej" ukradł coś czego nigdy nie widziałem ani nie zobaczę, niż miałby mi gó*****z dziecko rozjechać

0

Zglos komentarz

B
bpin 💩 JP 100%
10 lat temu

tyle ze moja wypowiedz nie jest gdybaniem, a to co kto woli... a ja bym wolal zeby wreszcie powstaly drogi zamiast kolejnych fotroradarow i nierobow szkodnikow z suszarkami

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
10 lat temu

Ale mają powstać z dnia na dzień? Nie powstały żadne drogi w ostatnich latach? Zobaczysz teraz, jak obok tych dróg powstaną teraz pomniki Lecha

0

Zglos komentarz

D
Darro69 💩 JP 100%
10 lat temu

Trzech facetów rozmawia o tym, jakie pochwy mają ich żony. Porównują je do miast. Pierwszy mówi, że jego żona ma jak Paryż. Dlatego, że taka jest wspaniała, tętniąca życiem. Drugi mówi, że jak Londyn. Zawsze taka mokra, troszkę tajemnicza. A trzeci, że jego żony jest jak... Bydgoszcz! - &quot...

Trzech facetów rozmawia o tym, jakie pochwy mają ich żony. Porównują je do miast. Pierwszy mówi, że jego żona ma jak Paryż. Dlatego, że taka jest wspaniała, tętniąca życiem. Drugi mówi, że jak Londyn. Zawsze taka mokra, troszkę tajemnicza. A trzeci, że jego żony jest jak... Bydgoszcz! - "Dlaczego?!" - Pytają tamci. A on na to: "Dziura... po prostu dziura!"

0

Zglos komentarz

Q
Quattro85 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Czyżbyśmy mieli do czynienia z zakompleksionym torunianinem?.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Muwie wam jak sie naiaduem pszes świenta, jeszcze mie bżuch boli, ale dobże mi s tym, bo ja se iadłem a biedacy nie, buauauauauaua

0

Zglos komentarz

S
saderwa 🌾 Wieśniak
10 lat temu

hahahaa pasztetową de**lu zarłeś

0

Zglos komentarz

N
neo86 ⚔️ Jedi
10 lat temu

Powinni takim dożywotnio zabierać możliwość robienia prawa jazdy na jakiekolwiek pojazdy silnikowe!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Ale nie był aż tak głupi i nie uciekał przed Policją.

0

Zglos komentarz

D
dibo2 😏 Szyderca
10 lat temu

A ja dodam lepiej by było gdyby się roz...ał na jakimś drzewie ale co tam niebawem weżmie jeszcze raz spróbuje i może wtedy się uda i kostucha zbierze kolejne pożyteczne dla społeczeństwa żniwo !!

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
10 lat temu

wpierdzielić takiemu pozabierać laptopy i konsole komórkę też. postraszyć więzieniem wsadzić na jeden dzień do pe**łów może by zapamiętam.

0

Zglos komentarz

G
gurool 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

takim ludziom prawo jazdy nie jest potrzebne do jazdy, wystarczy jakiś samochód.

0

Zglos komentarz

M
mirga ⚔️ Jedi
10 lat temu

Pokolenie Need For Speed. Wydaje się że można ile się chce, jak się chce, czym się chce i że zawsze można wszystko zresetować

0

Zglos komentarz

D
deo_optimo_maximo 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Nie w Bydgoszcz a we Fordonie.

0

Zglos komentarz

Q
Quattro85 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Fordon to dzielnica Bydgoszczy od 1973 roku.

0

Zglos komentarz

D
Domino1970 🌾 Wieśniak
10 lat temu

No i nie wiadomo, czy takiemu sypnąć zakaz prowadzenia pojazdów na X lat, czy wykorzystać potencjał i tego młodego, głupiego jeszcze człowieka, wyszkolić, przysponsorować i puścić na rajdy.

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
8 lat temu

Taki będzie z niego rajdowiec jak ze Szpilki bokser

0

Zglos komentarz

D
DkNG 🏹 Łowca
10 lat temu

MX-5 fajna furka ;)

0

Zglos komentarz

Reklama