Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3To tak jakby złodziej złodzieja bronił mówiąc, żadna kradzież, to nic nie warte było.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bardziej polski polityk o tych POpapranych, zdradzieckich kooref
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wszyscy doskonale wiemy o co chodzi,o kasę dla niemiec i pozycje silnego państwa.Unia musi się rozpaść i finito.Zresztą już sie rozpadła chyba tylko jeszcze nikt o tym oficjalnie nie mowi.Cora wiecej państw zamyka granic i broni swojego przed najezdzcami.A niemcy straciły dojną krowe i dlatego rak k...
Wszyscy doskonale wiemy o co chodzi,o kasę dla niemiec i pozycje silnego państwa.Unia musi się rozpaść i finito.Zresztą już sie rozpadła chyba tylko jeszcze nikt o tym oficjalnie nie mowi.Cora wiecej państw zamyka granic i broni swojego przed najezdzcami.A niemcy straciły dojną krowe i dlatego rak kwiczą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane