Reklama
Reklama

Komentarze

21
S
Suzzi86 🎖️ Snajper
10 lat temu

dobrze, że jest zdjęcie, wiadomo, który budynek podpalić

0

Zglos komentarz

H
Heisenberg88 🏹 Łowca
10 lat temu

Więc kibice Kolejorza, czyńcie swoją powinność.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

przestronna piwnica z warsztatem i podjazd dla vana od tyłu

0

Zglos komentarz

I
immortallus 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Nie ma to jak wstawić "njusa". Po pierwsze, w Poznaniu taki lokal działa już od parudziesięciu lat. Po drugie, dostaną nowy lokal który muszą sobie wyremontować. Po trzecie, będą za niego płacić ja każdy inny (a nie tak jak np. KK za "złotówkę".

0

Zglos komentarz

P
pablo_2015 🎖️ Snajper
10 lat temu

Znajdź sobie w necie: "Najazd islamu – głupota włodarzy miast czy scenariusz na przyszłość Polski?"

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

W sumie racja-trzeba to trzymać w kupie.żeby się nie rozłaziło po mieście.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

oj tam, oj tam, się przejmujecie, jeden świnski ryjek i trochę krwi i po sprawie.

0

Zglos komentarz

S
sarsaparilla 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Oczywiście poprawny magistrat odeśle z ulicy ze trzech policjantów do ochrony muzoli.

0

Zglos komentarz

A
Arinori 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Moderator nie ma co robić wiec usuwa prawde ;] Pewnie sprzedajczyk niemców

0

Zglos komentarz

A
Arinori 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Jeżeli kibice w Poznaniu nie są pi**ami to coś zrobią ;]

0

Zglos komentarz

M
marcoo7 😏 Szyderca
10 lat temu

Dobrze ze takie miejsca powstaja, przynajmniej wiadomo gdzie atakowac.

0

Zglos komentarz

L
lamparcica 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Yhy...Poznaniacy pokażą gdzie ich miejsce.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Prędzej będą kazali płacić czynsz za udostępniony lokal ;)

0

Zglos komentarz

L
lamparcica 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Wątpię :)

0

Zglos komentarz

K
kircholm 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Oby to miejsce stało się również, miejscem spotkań kibiców Lecha

0

Zglos komentarz

D
doody 🎖️ Snajper
10 lat temu

Teraz wystarczy podczas spotkania wysadzić budynek i miasto oczyszczone!

0

Zglos komentarz

B
10 lat temu

jakim trzeba być de**lem aby coś takiego wymyślić, mam na myśli taki tekst do takiej informacji. Jakoś nie widzę abyście na wiosce interweniowali w sprawi pe**łów w sutannach gwałcących dzieci. To dopiero terroryści.

0

Zglos komentarz

D
10 lat temu

Ciebie to przy poczęciu zgwalcili w sam srodek czaszki, stąd braki umysłowe

0

Zglos komentarz

T
TaxiPL 🌾 Wieśniak
10 lat temu

A teraz chłopaki z Poznania robią zrzutkę i idą do rzeźnika po ś**ński łeb

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
10 lat temu

Czy władze Poznania POpierd*lilo !? Kibice stańcie pomiedzy podziaalmi ,walczcie wszyscy razem pod jedną barwą biało-czerwona.

0

Zglos komentarz

Y
10 lat temu

Areszt???

0

Zglos komentarz

P
pablo_2015 🎖️ Snajper
10 lat temu

Arabia Saudyjska władzom Poznania pomachała kasą...

0

Zglos komentarz

P
pejk213 💩 JP 100%
10 lat temu

NA PEWNO BĘDĄ TAM CZESTO WPADAĆ PSYCHOLODZY Z LECHA I POMAGAĆ W ROZWIĄZYWAĆ PROBLEMY

0

Zglos komentarz

P
pieknykrzysio 🏹 Łowca
10 lat temu

poznan wie co z tym zrobic;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

bardzo dobry pomysł jak już będzie ich komplet to ,,przypadkiem" niech tamtędy wracają kibice z meczu

0

Zglos komentarz

Reklama