Reklama
Reklama

Komentarze

7
[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Rozumiem, że miała, bo pracujesz w NIEZALEŻNEJ? Trzeb być "tempym" żeby łykać to co wstawiasz. Normalnie nie zdawałem sobie sprawy, że tak łatwo jest pisać bzdury? Nie dziwi mnie obalnie rządów w 2007 roku, skoro tyle ludzi łykało wasze "wstawki"

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

tak, pewnie wielu z nich trafi do pudla, z tych, co gwizdali:)....nie wszyscy, bo znaczna wiekszosc to niemaszki. alez wy sie boicie, wy zwolennicy PO, PSLu :). a ja spie spokojnie, popieram KORWINA i jestem uczciwym Polakiem.

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

TAK.MAXIEGO WYSLAC DO PSYCHIATRYKA.

0

Zglos komentarz

A
andrzejsl1970 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

bodan ID**TO ile ci płacą za komentarz???

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
10 lat temu

bodan a ciebie w kosmos

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
10 lat temu

Dzisiaj są to jeszcze żarty, ale kto wie, jak długo jeszcze.

0

Zglos komentarz

M
marcinko83 🏹 Łowca
10 lat temu

niemieckie bydło gwizda+sprzedajne kundle z KODu,PO,psl,nowoczesnej polecieli kibicować niemcom za kasę jak usłyszeli ,że Szydło będzie i będą mogli ją wygwizdać

0

Zglos komentarz

P
pdonn 😏 Szyderca
10 lat temu

jak to czemu? Bo to "niezależna".

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

to akurat po wsadza do wiezienia za zamachy krzesłem.

0

Zglos komentarz

Reklama