Reklama
Reklama

Komentarze

5
R
RuterFull 🎖️ Snajper
10 lat temu

Jak się sami wyrżną to po co płakać...

0

Zglos komentarz

F
fekaliator 🏹 Łowca
10 lat temu

Mają rozmach

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
10 lat temu

Prawaki. W innych wstawkach chcecie strzelać do uchodźców na granicy. A w drugich zal wam zamordowanego apostaty czyli kolejnego potencjalnego uchodźcy uciekającego przed ISIS. Może się zdecydujcie prawaki czy wam zal uchodzców czy nie. Poiwniśmy przyjmować tylko ateistów i agnostyków. Wierzących...

Prawaki. W innych wstawkach chcecie strzelać do uchodźców na granicy. A w drugich zal wam zamordowanego apostaty czyli kolejnego potencjalnego uchodźcy uciekającego przed ISIS. Może się zdecydujcie prawaki czy wam zal uchodzców czy nie. Poiwniśmy przyjmować tylko ateistów i agnostyków. Wierzących muzułman odesłać do Syrii przecież maja tam swój teistyczny raj o jakim nasze polskie katole mogą tylko pomarzyć. Chcielibyście mnie lewaka móc zabić za to ze nie przeszedłem na msze co nie?

0

Zglos komentarz

F
fekaliator 🏹 Łowca
10 lat temu

Vac> jak ja Cię lubię ;-)

0

Zglos komentarz

C
chlewnia666 🏹 Łowca
10 lat temu

nie żal mi żadnego kozoj#ba, tyle w temacie

0

Zglos komentarz

T
tp73op 🌾 Wieśniak
10 lat temu

No co ty, zabić ciebie? I iść siedzieć jak za normalnego inteligentnego człowieka? Chyba żaden człowiek prawicy nie jest aż tak durny. A co do cia.atych to wyżynanie się jest ich sportem narodowym to po co im przeszkadzać

0

Zglos komentarz

F
fekaliator 🏹 Łowca
10 lat temu

A ja lubię ludzi chlewnio

0

Zglos komentarz

M
mikojan321 🎖️ Snajper
10 lat temu

Dlatego każdy kto nie przyjdzie na wiec kodu powinien też zostać... powinni zostać Tylko ludzie którzy nadal będą na nas pracować i nie narzekać.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

U nas mamy apostatów i wszyscy na szczęście żyją.

0

Zglos komentarz

Reklama