Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3pora użyć naszej tajnej broni-,,krucjaty różańcowej"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
NIE, wysłać ich na najbliższy wiec KOD ;) będzie pretekst do PACYFIKACJI DEMONSTRACJI ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To się narobiło ;) Na razie przechodzą turystycznie, to mały problem. Jak przypełzną na wiosnę w większej ilości, to będzie duży problem. Dziękujemy PO i kłapaczowej;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przypełzną na wiosnę... zabrzmiało jakby robaki na wiosnę budziły się ze snu zimowego i po przebudzeniu włażą do naszego ogrodu i zaczynają robić szkody.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wy to za grzyb gospodarni nie jestescie, mamy tysiace kilometrow autostrad i kolei do odbudowania, bo przez ostatnie lata byla likwidacja a nie budowa, a wy chcecie bezplatna sile robocza wyganiac jak sama przychodzi, tylko jeszcze nie mamy dla nich laki otoczonej drutem kolczastym;
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niemcy wprowadzili kontrolę na swojej granicy. Wprowadźmy i my.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane