Reklama
Reklama

Komentarze

3
M
mikojan321 🎖️ Snajper
10 lat temu

Co tam, ważne jest byśmy wspólnym kolektywem odzyskali demokrację. Zapraszam na wiece KOD, tu stóweczka, tam stóweczka ;)

0

Zglos komentarz

B
beeveer 🎖️ Snajper
10 lat temu

gdzie to? chętnie się przespaceruję z browarkiem w ręku i dwoma dz***ami do towarzystwa

0

Zglos komentarz

G
gekon80 🌟 Padawan
10 lat temu

Gdańsk

0

Zglos komentarz

G
gekon80 🌟 Padawan
10 lat temu

Gdynia

0

Zglos komentarz

T
thyr 🎖️ Snajper
10 lat temu

Swinie na smyczy mozna prowadzic na spacer...ktos wie

0

Zglos komentarz

Reklama