Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3SUPER!!!!.KOMPETENTNY CZLOWIEK .PLATFUSY ZLODZIEJE I PSL-owcy UKLADOWCY WON/POROZLICZAC!/.BRAWO MASTALEREK .GRATULACJE
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bodan Może twój Prezydent ułaskawi cię z Tworek , i jak będziesz dobrze wazelinował to też dostaniesz fuchę takich de**li PIS potrzebuję .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jacek1157 Ten id***a bodan daje sobie sam plusiki z wielu swoich kont. Troll trollem zostanie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Powrót syna marnotrawnego z banicji ? Czekamy jeszcze na Hoffmana który nachlany taplał się w fontannie a później bredził że wyjechał z żóną negocjować zwrot Tupolewa. Nie zdziwię się jak znajdzie się w komisji Macierewicz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ponoć do stodoły mu nie chciał wejść dlatego nie będę komentowała walorów Hoffmanowej ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dość złodziejstwa. Wyrzucić tę całą lewacką hołotę z zarządu wszystkich spółek skarbu państwa, bo inaczej kraj się nie podźwignie z 25-letniej zapaści gospodarczej!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
On jest/był z PIS`u. Widzę że "Jarosław zawsze dziewica" nie wyjaśnił do końca swoim trolom jak maja klikać...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane