Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Amerykanie nie mają przyjaciół bo ich nie chcą i nie potrzebują...ale mają kilka piesków, lizusów, którzy zawsze zaszczekają jak im każą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
TO TEPOTA POLSKA WLAZI W TYLEK AMERYKANOM - ONI MAJA NAS W TYTLNIM POWAZANIU . 70 % AMERYKANOW WOGOLE NIE WIE , GDZIE LEZY POLSKA !!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mysle ze wiekszosc Polakow nie wie o co chodzi z wizami... Mowa tylko o vizie typu ESTA, to sa wizy dla podrozujacych w celach turystycznych. Nikt generalnie do USA nie wjedzie w celach zarobkowych/biznesowych jesli nie ma odpowiedniej wizy (np. H1B jesli masz zza graniczne studia, B1 biznesowa)......
Mysle ze wiekszosc Polakow nie wie o co chodzi z wizami... Mowa tylko o vizie typu ESTA, to sa wizy dla podrozujacych w celach turystycznych. Nikt generalnie do USA nie wjedzie w celach zarobkowych/biznesowych jesli nie ma odpowiedniej wizy (np. H1B jesli masz zza graniczne studia, B1 biznesowa)... Zniesienie wiz nie oznacza ze Polacy beda mogli tam ot tak jechac pracowac, a ze beda mogli jechac do USA do 90 nie w celach zarobkowych/naukowych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane