Reklama
Reklama

Komentarze

5
Z
zakazlewakowania 🌾 Wieśniak
10 lat temu

maxi podajcie sobie rekę z adminem, dopiero wstawione i już tyle plusów, brak cenzury i obiektywizm po chooyu

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
10 lat temu

Kto by chciał takie mo**y Pisowskie filmować .

0

Zglos komentarz

M
maqwa 🌾 Wieśniak
10 lat temu

na całym świecie w parlamentach jest jedno wyznaczone miejsce dla ekip TV.Tylko u nas de**le dziennikarze latali jak ze s**czką po całym budynku. Umawiasz sie z "politykiem" ,przychodzi,100% i won. A nie operatora gnać kilometrami.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Maxicoweri nawet sejmie był.Niewiarygodne.Aaaa...zapomniałem.Apanaże od Swetru był odebrać.

0

Zglos komentarz

A
asasyn2 😏 Szyderca
10 lat temu

maxiszmiro gdzie on cie tam wtyka w obiektyw kamery a to nie powinny być buraki.

0

Zglos komentarz

Reklama