Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6O tak !!! ... na każde drugie i kolejne dziecko Francuz otrzyma 125 euro. Żeby tylko Francuz z rodziną nie zgłupiał od polskich zarobków , feudalnej mentalności pracodawcy w stosunku do pracownika, oraz tego co proponuje rynek pracy. rynek mieszkaniowy, artykułów spożywczych - łącz...
O tak !!! ... na każde drugie i kolejne dziecko Francuz otrzyma 125 euro. Żeby tylko Francuz z rodziną nie zgłupiał od polskich zarobków , feudalnej mentalności pracodawcy w stosunku do pracownika, oraz tego co proponuje rynek pracy. rynek mieszkaniowy, artykułów spożywczych - łącznie z rynkiem usług. Taki przeflancowany do polskich warunków Franzuz z rodziną ma szanse na przeżycie porównywalne z żabą w garnku z wodą na ogniu. Na ile starczy mu pomocy i pieniędzy z Francji :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak Francuzi zaczną emigrować do Polski to bociany z głodu zdechną.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najlepsze jest to, że bociany wcale nie jedzą żab... to taki utarty mit...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przyjadą równie głupie nieroby.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polska powinna się promować własnie w tej chwili . Zaprośmy wszystkich emerytów z Francji Anglii Niemczech niech mieszkają i wydają euro w Polsce.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Francuz uciekł do Polski hahaha gdzie taką propagandę serwują? Chyba pobierali nauki u towarzyszy w Moskwie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wole "żabojada" z bagietką niż "ciapaka" z maczetą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane