Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Osz cholercia! Nie zdążyli obronić kolejnego walczącego o "demokrację". HA ha ha ha ha... teraz czekać tylko na jak to pięknie sami wymyślili: "dorżnięcie watahy"... tym razem ich watahy. Bardzo dobrze!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wcale nie dziwne. Takich spraw pewnie będzie więcej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Toż to jawny zamach na "demokracjem" ;) Donaldo przecież mówił "by żyło się lepiej ludziom... w Platformie" i to jest na ogólnodostępnym nagraniu a jakieś matołki udają że wcale tak nie było, pewnie oczka i uszęta im odmawiają posłuszeństwa akurat w momencie gdy ten zbrodniarz wy...
Toż to jawny zamach na "demokracjem" ;) Donaldo przecież mówił "by żyło się lepiej ludziom... w Platformie" i to jest na ogólnodostępnym nagraniu a jakieś matołki udają że wcale tak nie było, pewnie oczka i uszęta im odmawiają posłuszeństwa akurat w momencie gdy ten zbrodniarz wypowiadał te słowa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie zabezpieczył sie należycie tak działało PO ręka ręke myła a wał a wałku wiem bo kiedyś mi proponowali odmuwiłem i żałóje bo zdążyl bym sie nachapać i to na tyle że starczyło by mi i moim dzieciom ale dlatego że nie jestem aż tak pazerny jak oni
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane