Reklama
Reklama

Komentarze

4
D
doody 🎖️ Snajper
10 lat temu

Pod Grunwaldem zrobiłby furorę! :-)

0

Zglos komentarz

S
Siweka 💩 JP 100%
10 lat temu

Szkoda tylko ze to nie niemiecka bron :c

0

Zglos komentarz

J
jarek_arek 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Zapraszamy, zapraszamy. Zamek w Malborku można znowu zasiedlić a i tutejsze buractwo rozpasane do porządku doprowadzić potrzeba.

0

Zglos komentarz

G
gekon80 🌟 Padawan
10 lat temu

Kiedy robisz upgrade broni a w du**e masz armor...

0

Zglos komentarz

Reklama