Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Niech sobie najpierw z Rosjanami poradzą...bo im kraj rozbierają na części, a niech się nie martwią o zachód..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak olejmy naszego sąsiada, z którym tyle nas łączy bo tam 300 id****w krzyczało sami nie wiedzą co :) Bandera na Ukrainie jest sponsorowana przez ruskich, na ich polecenie Bandera został bohaterem Ukrainy i była to odpowiedź na unijny majdan. Widać Pochwa na Ukrainie nigdy nie byłeś i karmisz się t...
Tak olejmy naszego sąsiada, z którym tyle nas łączy bo tam 300 id****w krzyczało sami nie wiedzą co :) Bandera na Ukrainie jest sponsorowana przez ruskich, na ich polecenie Bandera został bohaterem Ukrainy i była to odpowiedź na unijny majdan. Widać Pochwa na Ukrainie nigdy nie byłeś i karmisz się tylko ruską propagandą :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oj tam oj tam. Mamy przecież jeszcze kilku sąsiadów ;P A niech się naparzają za naszą granicą przecież ważniejsze jest przejmowanie stanowisk i usadzanie wujków, ciotki i siostrzeńców na stołkach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mi to wygląda na kolejną ruską prowokację(mała liczba uczestników to potwierdza). No bo jak skompromitować i zniechęcić resztę sąsiadów Ukrainy. Właśnie tak! A jak od Ukrainy wszyscy się odwrócą, to Putin zrobi swoje za milczącą aprobatą sąsiadów. A potem następni
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polska powinna przejąć Ukrainę jak Ruski Krym. Lepiej by na tym wyszła.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zachód i tak ruskie odzyskają ... a na co nam ten biedny wschód ?? Nie mówiąc o konsekwencjach politycznych :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak dokładnie : sprowadzić POLAKÓW i zweryfikować ich POLSKOŚĆ , by nie było jak niedawno se studentami z ukrainy , że POLSKA ich przygarnęła a oni wiece w banderowskie na uczelni robili ! WSZYSTKIM POLAKOM ZESŁANYM NA WSCHÓD NALEŻY SIĘ NASZA POMOC !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane