Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PO to jest PETRU i jego misja.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS na szczęście trzymam kasę w POLSKIM BANKU ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bobi, sam sobie odpowiadasz??? jest takie schorzenie ale da się leczyć... a poza tym co ty masz jakieś skrzywienie na petru i po? staje ci na myśl o nich??? no chyba tak bo tu tak jakby więcej jest normalnych, co to pisde, petru, donka, jarkacza, kod, po i całą tą twoją watahę mają gdzieś. tylko ty...
bobi, sam sobie odpowiadasz??? jest takie schorzenie ale da się leczyć... a poza tym co ty masz jakieś skrzywienie na petru i po? staje ci na myśl o nich??? no chyba tak bo tu tak jakby więcej jest normalnych, co to pisde, petru, donka, jarkacza, kod, po i całą tą twoją watahę mają gdzieś. tylko ty i inni pisiorzy się tym onanizują... ale to do was podobne... MIŁEGO MARSZCZENIA BENA! BUHAHAHAHAHA
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A CO TO ZA PROBLEM BY I TEN BANK WYDRENOWAĆ JAK RZĄDOWI ZABRAKNIE NA KASKI
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za dużo na skarpetę ... chyba że do KUFRA i zakopać
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Boby bardzo się cieszę, że za PO się tak dorobiłeś, że masz za dużo na skarpetę ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ależ pochwo nikt cię tu nie trzyma. Weź walizkę i wypierdu do Rosji. Tam byś się świetnie czuł zapewne. Tam masz ulubiony pis do n-tej potęgi... więc jak w domu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak pięknie populistycznie napisane. Program polega na zapewnieniu funduszy na wypadek nie spłacanych przez klientów banków kredytów i nie ma nic wspólnego z wchodzeniem na oszczędności klientów. Pisowski populizm pewnie wypisany w doRzeczy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A nie chodzi o sprawę z wchodzeniem na oszczędności powyżej 100 tys euro jeżeli bank będzie stał na krawędzi i nie będzie już kasy od wierzycieli i akcjonariuszy?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie martw się PIS już po cichutku te regulacje wprowadza. Taki on Anty unijny.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie słyszałem większej bzdury! Reklama bla banku cudowna: "Trzymaj kasę u nas w banku a jak będziemy mieli problem to Ci ją zabierzemy" Żaden bank, nawet Ruski nie strzeli sobie tak w kolano...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Możesz podać konkrety? Która to dyrektywa? Bo wysysać sobie pierdoły z palca to i ja mogę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane