Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Akurat są to owoce lizania Makrelowych pośladów w Berlinie przez poprzedni rząd. Zresztą...poprzednim razem lizaliśmy i zbudowaliby NS 2. Teraz się sprzeciwiamy i też mają to głęboko. Wyjaśnisz mi gdzie tu jest różnica poza faktem, że wreszcie się postawiliśmy zamiast tylko wypinać tyłek na niemieck...
Akurat są to owoce lizania Makrelowych pośladów w Berlinie przez poprzedni rząd. Zresztą...poprzednim razem lizaliśmy i zbudowaliby NS 2. Teraz się sprzeciwiamy i też mają to głęboko. Wyjaśnisz mi gdzie tu jest różnica poza faktem, że wreszcie się postawiliśmy zamiast tylko wypinać tyłek na niemieckiego fleta? Bo końcowo to nie widzę, żadnego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ocknijcie się wreszcie, czy myślicie że ktoś będzie naszym sojusznikiem przyjacielem tak z sympatii? bo jesteśmy Polakami? W polityce tak nie ma ,liczy się tylko interes. Ile dasz tyle weźmiesz. Za darmochę to wiadomo co można dostać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niemcy, USA, Rosja wszyscy nas maja w du**e.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane