Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Jak ja się cieszę że wygrał PIS. Wreszcie Polacy zrozumieją że w wyborach każdy głos się liczy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gno prawda. Każde wybory pokazują, że wcale się tego nie nauczyli i nie nauczą. Wystarczy spojrzeć na frekwencje wyborczą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja się tylko zastanawiam czy Szydło w ogóle orientuje się co dzieje się w polskiej gospodarce... Odnoszę czasami wrażenie, że ona nie ma zielonego pojęcia o tym co mówi... To chyba jeszcze bardziej niebezpieczne zjawisko niż to, gdy ktoś świadomie podejmuje niekorzystne decyzje... Mam nadzieje, ze w...
Ja się tylko zastanawiam czy Szydło w ogóle orientuje się co dzieje się w polskiej gospodarce... Odnoszę czasami wrażenie, że ona nie ma zielonego pojęcia o tym co mówi... To chyba jeszcze bardziej niebezpieczne zjawisko niż to, gdy ktoś świadomie podejmuje niekorzystne decyzje... Mam nadzieje, ze w ogóle jest ktoś w Pisie, kto czuwa nad tym co się dzieje.. Już obojętnie kto...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za coś trzeba utrzymać te wszystkie ciepłe nowe posadki dla lepszego sortu a jak nie wyjdzie 500+ to ludzie ich zlinczują.Na obiecywać było łatwo a teraz nie ma kasy to się naród wydoi i zawali się ma poprzedników-BOR juz wie jak to zrobić
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane