Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Wiecie kto nie boi się wpuszczać tej hołoty do Europy-maxi, mirinda, jurek, vaca. :) Im takie ubogacenie jest na rękę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie wierzę że zdrowo myślący człowiek czy to zwolennik PIS-u, PO czy innego ugrupowania w Polsce chce przyjąć do własnego domu tą dzicz
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czekam na komentarz Maxide**la, Wycierucha i Sevend**a.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ludzie co wy gadacie to napewno Europejczyk zrobił a jak wcieknie nagranie to powiedzą że się tylko zakuzyl po pierwszym wybuchu ale to napewno nie imigranci bo przecież oni są bardzo wdzięczni za pomoc jaką dostali PS właśnie to pokazali
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ludzie.my się kłócimy o ,,d**erele" które przy dobrej wierze każdej ze stron można załatwić momentalnie , a rzeczywiste zagrożenie puka do naszych drzwi.Czy znów musimy obudzić się z ,,ręką w nocniku" jak zawsze ? Czekają nas dwa ważne wydarzenia w Warszawie i Krakowie-już mam obawy
ludzie.my się kłócimy o ,,d**erele" które przy dobrej wierze każdej ze stron można załatwić momentalnie , a rzeczywiste zagrożenie puka do naszych drzwi.Czy znów musimy obudzić się z ,,ręką w nocniku" jak zawsze ? Czekają nas dwa ważne wydarzenia w Warszawie i Krakowie-już mam obawy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane