Reklama
Reklama

Komentarze

8
[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Ostra dyrektywa? i co pogrozicie im paluszkiem? nazwiecie to skandalem? Ile jeszcze musi być ofiar Waszej chorej polityki zanim ogarniecie temat że ostre dyrektywy tylko wywołuje ich śmieszność? a jedynym lekarstwem na terroryzm jest cholernie duże zużycie amunicji ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Ostra dyrektywa? i co pogrozicie im paluszkiem? nazwiecie to skandalem? Ile jeszcze musi być ofiar Waszej chorej polityki zanim ogarniecie temat że 'ostre dyrektywy' tylko wywołują ich śmiech? a jedynym lekarstwem na terroryzm jest cholernie duże zużycie amunicji ?

0

Zglos komentarz

A
awesomebeauty 🏹 Łowca
10 lat temu

To nie jest walka z terroryzmem tylko walka bogaczow z biednymi.

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Zrobimy marsz protestacyjny...

0

Zglos komentarz

D
dudus54 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Boni wyraz swoje wielkie oburzenie!!

0

Zglos komentarz

H
hitt 🌾 Wieśniak
10 lat temu

ostrą dyrektywą to możemy tylko rozbawić zamachowców :) człowieku ! obudź się.

0

Zglos komentarz

L
lolo88888888 😏 Szyderca
10 lat temu

szykujmy hasztagi, wpisy na fb i tt, chwyćmy się za ręce i wyjdźmy na ulicę i wyraźmy zaniepokojenie! po takiej akcji odwetowej terroryści już się nie pozbierają...

0

Zglos komentarz

M
milord88 💩 JP 100%
10 lat temu

Mam nadzieję,że to tylko jakiś żart...paintowska manipulacja... Bo jak to prawda,to Boże miej nas w swojej opiece!

0

Zglos komentarz

Reklama