Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Ostra dyrektywa? i co pogrozicie im paluszkiem? nazwiecie to skandalem? Ile jeszcze musi być ofiar Waszej chorej polityki zanim ogarniecie temat że ostre dyrektywy tylko wywołuje ich śmieszność? a jedynym lekarstwem na terroryzm jest cholernie duże zużycie amunicji ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ostra dyrektywa? i co pogrozicie im paluszkiem? nazwiecie to skandalem? Ile jeszcze musi być ofiar Waszej chorej polityki zanim ogarniecie temat że 'ostre dyrektywy' tylko wywołują ich śmiech? a jedynym lekarstwem na terroryzm jest cholernie duże zużycie amunicji ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ostrą dyrektywą to możemy tylko rozbawić zamachowców :) człowieku ! obudź się.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
szykujmy hasztagi, wpisy na fb i tt, chwyćmy się za ręce i wyjdźmy na ulicę i wyraźmy zaniepokojenie! po takiej akcji odwetowej terroryści już się nie pozbierają...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mam nadzieję,że to tylko jakiś żart...paintowska manipulacja... Bo jak to prawda,to Boże miej nas w swojej opiece!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane