Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Oni pewnie wzieli wiecej niz,ty pochwa za te wsatwki,ale do rzeczy jaka qrwa trzeba być by za +500 sie sprzedać
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Taki opis mógł wstawić tylko ignorant. Wystarczy poczytać Pudzianowskiego i obejrzeć jeden filmik, jak to we Francji imigranci pakują się do ciężarówek. Ci kierowcy są ofiarami, a nie przestępcami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A kasa którą dostali za przewóz to z dobrej woli tak ? wepchali mu się na pake i jak wysiadali to mu zostawili kilka tysięcy euro ? Tu jest wstawka o tych co się sprzedali .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
pochwa byłes w CALAIS KIEDYS, MIALES DO CZYNIENIA Z CZARNYM IMIGRANTEM? moja propozycja idz na parking z cieżarowkami i popytaj sie kierowców jak jest wtedy bedziesz wiedzial
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane